Projekti

2018.gadā ieplānoti vairāki disku golfa popularizēšanas pasākumi un uzsākti projekti ilgtermiņā.  Ja kāds vēlas savā novadā, pasākumā vai sporta spēlēs sarīkot disku golfa turnīru, mēs varam doties pie jums ar 10 grozu trasi! Iemācīsim, parādīsim un palīdzēsim sarīkot sacensības!

Disku golfa trases un parku izveidošana

Piedāvājam jūsu parkā, mežā, lauku teritorijā, novadā izveidot disku golfa parku (DGP), kurā ietilpst projekta realizācijas pilns cikls, t.sk.trases plānošana, realizācija, inventārs (sertificēti grozi),  un laukuma apkalpošana – t.sk. atklāšanas pasākums, sacensību un sporta dienu rīkošana. 

Disku golfs pasaulē ir visstraujāk augošākais sporta veids, kurš jau piekto gadu ir ienācis arī Latvijā. Disku golfs ir viens no pieejamākajiem, draudzīgākajiem, azartiskākajiem, vieglākajiem, interesantākajiem ... sporta veidiem IKVIENAM cilvēkam!  Pieejams dabā.

Piedāvājam izvēlēties 9/18 grozu formātu, izejot no teritorijas iespējām!

KOMANDADGP izveidošanas komandā ietilpst cilvēki ar 5 gadu pieredzi disku golfa spēlē, sacensību rīkošanā (Latvijas čempionāts, sporta spēles), Latvijas labākie disku golfa spēlētāji, un Eiropas Čempionāta dalībnieki

KONCEPTS:  DGP izveidošana notiek balstoties uz citu valstu pieredzi, un esošo izveidoto laukumu pieredzi. Teritorijas izvēle, projekta izstrāde,  laukuma plānošana, izejot no pieejamās teritorijas iespējām. DGP plānošanu veic disku golfa profesionāļi kopā ar Latvijas (un ārvalstu, ja nepieciešams) labākajiem disku golfa spēlētājiem un parku attīstītājiem.

INVENTĀRS un PRODUKTI;  Grozi (PDGA sertificēti grozi lokāla un starptautiska mēroga sacensībām)

Info stends, starta norādes, starta laukumi, dizains (trases karte un noteikumi, info stends, starta laukumu norādes, punktu uzskaites lapiņas)

PASĀKUMI - ATBALSTS: Atklāšanas pasākums, treniņapmācības jaunajiem spēlētājiem, disku golfa dienas un sporta pasākumi, Regulāras sacensības un turnīri, DGP apsaimniekošana.

BUDŽETS: Projekta izdevumu tāme tiek sastādīta katram projektam atsevišķi, izejot no grozu skaita un teritorijas. Piedāvājam konsultācijas un teritorijas izpēti jebkurā laikā, kā arī sīkāk pārrunāt sadarbības iespējas DGP attīstībā. Izbraucam uz jebkuru vietu Latvijā bez maksas.

Piedāvājam arī izstrādāt projektus finansiālā atbalsta iegūšanai!

2016.gadā esam piedalījušies Cēsu Olimpiskā centra disku golfa trases izveidošanā.

2017.gada 15.jūlijā izveidots un atklāts Mārupes disku golfa parks ar 9 groziem un treniņlaukumu! 

2017.gada 5.augustā tiks atklāts Vaidavas disku golfa parks ar 6 groziem!

 

Mārupes Disku Golfa Parka izveidošana

2017.gada pavasarī uzsākta jauna disku golfa parka izveidošana Mārupē. Sadarbībā ar aktīvās atpūtas parku "JIP Marupīte" tiek veidota 9 grozu trase, kas būs projekta pirmais posms. Parkā tiks uzstādīti arī starta laukumi. Projekts top sadarbībā ar www.dicgolf.lv

Mūsu komanda visus darbus veic paši, neizmantojot starpniekus, kas nodrošina kvalitatīvu un ekonomisku risinājumu disku golfa parka izveidei. 

Parka atklāšana notiks 2017.gada 15.jūlijā! 

Disku golfa turnīru un pasākumu rīkošana

Mums ir pieredze disku golfa un sporta pasākumu rīkošanā. Nodrošinām disku golfa sacensību, prezentāciju, sporta spēļu rīkošanu. 

Mūsu pieredzē ir LČ disku golfa 2016.gada turnīru organizatoriskais atbalsts, kas iekļauj sevī sponsoru un atbalstītāju meklēšanu, balvu fonda izveidošanu, PR pasākumus.

Spied šeit

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .